W końcu przybyło nasze upragnione lato. Dalej chodzę do swojej pracy, jednakże zaczęłam ostatnio rozmyślać o cudownych wakacjach. Wolne wzięłam na początek przyszłego miesiąca, także już za kilka chwil będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wczasy zaplanowałam tak, że jestem przekonana, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Chorwację, która wcale mi się nie nudzi, jednakże w tym roku woleliśmy spróbować czegoś zupełnie nowego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest całkiem ciekawym morzem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę akurat wyjeżdżać ze mojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki okres w swoim bezpiecznym państwie.

Wakacje przeżyję więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego nocować w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą ilość pieniędzy i spróbować spędzić udane wakacje niskim nakładem. Będziemy kąpać się, opalać się, spacerować i odwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że już skreślam dni do mojego urlopu. Jedziemy pociągiem, tak więc nawet podróż może być dość przyjemna, gdyż ostatnio jechałam tak kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę mogła spędzić sporą ilość wolnych chwil ze swoimi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc nasze wakacje na pewno będą udane!