Chcesz mieć pewność, że będziesz wyglądać jak najlepiej, ale nie chcesz też przyćmić panny młodej. Przecież to jej wielki dzień! To w końcu jej wielki dzień! To jej wielki dzień! To jej wielkie wydarzenie! To jej wielki moment! Oto kilka zaleceń na temat tego, w co się ubrać jako gość weselny.

Męski strój weselny

Zaleca się, aby mężczyźni nosili płaszcz sportowy lub garnitur. Koszula ze spodniami i sukienka mogą być noszone w przypadku ślubów odbywających się w ciągu dnia. Jeśli jednak ślub odbywa się w nocy, należy rozważyć garnitur lub sportową marynarkę. Jeśli nie posiadasz żadnej z tych rzeczy, rozważ ich wypożyczenie. Pozwoli Ci to wyglądać najlepiej, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Strój gościa weselnego dla kobiet

Jak dla kobiet, istnieje więcej opcji, gdy chodzi o to, co można nosić jako gość na weselu. Jeśli otrzymasz zaproszenie mówiące, że wesele będzie black tie, to z pewnością powinnaś założyć długą suknię. Jeśli powiedziano Ci, że ślub jest swobodny lub półformalny, masz więcej swobody w swoich wyborach. Na tę okazję odpowiednia byłaby ładna bluzka/sweter w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Zaproszenie może zawierać informację, że ślub jest swobodny. Jeśli tak, możesz założyć co tylko chcesz, o ile nie jest to zbyt widoczne lub rozpraszające. Zwykła sukienka letnia wyglądałaby świetnie w sukience letniej.

Wybierając odpowiedni strój dla gościa weselnego, należy pamiętać, aby wziąć pod uwagę porę dnia, miejsce i formalność. W przypadku mężczyzn zaleca się noszenie garnituru lub sportowej marynarki. Dla kobiet istnieje więcej opcji w zależności od poziomu formalności określonego na zaproszeniu. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się założyć, upewnij się, że czujesz się komfortowo i pewnie, tak abyś mogła się dobrze bawić i świętować ze szczęśliwą parą! https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele